Fotograf Leszno - zespół VOLARE.

VOLARE w "Mam talent" w TVN.

Zespół muzyczny VOLARE z Brzegu to jedna z najlepszych kapel, jakie mieliśmy okazję słuchać. Spotkaliśmy ich we wrześniu w Górze w restauracji „Parkowa” na weselu fantastycznej pary Kasi i Marcina. Grają wspaniale i znakomicie czują się na scenie przed publicznością. Ich brzmienie, czyste i pełne różnych smaków muzycznych zachwyca uszy tak młodych jak i starszych osób. Obserwowałem uczestników wesela i muszę przyznać, że gdy tylko Volare zaczynali grać w oczach biesiadników pojawiał się ten radosny błysk w oku i cudowny uśmiech na twarzy.
W minioną sobotę cała Polska mogła słuchać muzyków z Volare w popularnym programie telewizyjnym „Mam talent” w TVN. Wypadli wspaniale i zakwalifikowali się do dalszej części rywalizacji. Ich występ z soboty możecie zobaczyć tutaj:
http://mamtalent.tvn.pl/wideo/wszystkie-kategorie,1,1/sa-lepsi-niz-ona,510697.html
Kolejny raz wystąpią w „Mam talent” już 3 listopada. Głosujcie na nich, bo to fantastyczni muzycy i wspaniale, niezwykle mili ludzie. Kto zna Kasię i Marcina to może ich także zapytać o zespół Volare, a na pewno potwierdzą moje słowa.
Pozdrawiam wszystkich – Paweł Wróblewski

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie


(c) 2012 Wszystkie prawa zastrzeżone. Design: pawelwroblewski.com